Farní projekt

29. 3. 2020

Farní projekt - Společná příprava na Velikonoce.

A ještě pozdrav od naší paní katechetky Májy Šittové:
Zdravím vás všechny srdečně
a chtěla bych vás poprosit o spolupráci. Zkoušíme i v karanténě zůstat v kontaktu s dětmi i s jejich rodiči. Posílám odkaz na aplikaci Bible pro děti - biblické příběhy pro děti, na které navazují hravé úkoly.
 
Dalším nápadem, jak zapojit děti do "dobrovolnictví" je možnost oslovit je, aby namalovaly obrázky s velikonoční tématikou, které potom pošleme do domovů pro seniory jako velikonoční přání. Vše by bylo elektronickou formou - tedy dítě (ručně) namaluje obrázek - ten obrázek je pak potřeba naskenovat (asi ve spolupráci s rodičem) a se jménem a věkem dítěte poslat elektronicky na adresu: katechetky@bcb.cz.  
V některých zařízeních by tyto pozdravy od dětí mohly být předány opět elektronicky (ve formě prezentace, kde je to možné), ale někde to možné nebude, proto hledáme způsob, jak je předat osobně - s dodržením veškerých náležitých opatření.
Klokotská farnost zveřejní obrázky na farním webu, facebooku a na nástěnkových panelech. Prosím, pošlete je také na mail: jiri.mucka@dicb.cz do 11. 4. 2020. 

Kardinál Dominik Duka také oslovuje děti a mládež: http://www.dominikduka.cz/vyjadreni/dopis-kardinala-duky-detem-a-studentum/
 
Těším se na osobní setkání s VÁMI 
Mája Šittová
Svatý stolec
Biskupství českobudějovické
Misionáři obláti
Katolická církev
Víra.cz
Charita ČR
Papežská misijní díla