Novinky / události

Duchovní obnova pro rodiny s dětmi - Nečtiny

20. 8. 2018 Fara Nečtiny 20.-24. srpna. Místo a čas, které se staly pro několik rodin již tradičním zastavením na sklonku prázdnin. Možná zve atmosféra místa, které si před už mnoha lety vybrali jako první místo svého pobytu a založení komunity v Čechách trapisté – než vznikl klášter ...

Hlavní pouť k Panně Marii Klokotské - neděle

19. 8. 2018 19. 8. 2018 - 10 h mše svatá, celebrant P. Petr Prokop Siostrzonek O.S.B., arciopat břevnovského kláštera Pouť pokračovala i nedělí 19. srpna 2018. Vzácným hostem klokotské pouti byl arciopat P. Petr Prokop Siostrzonek O.S.

Hlavní pouť k Panně Marii Klokotské - sobota

18. 8. 2018 18. 8. 2018 -10 h hlavní mše svatá, celebrant Mons. Tomáš Holub, biskup plzeňský Letošní velká klokotská pouť k Nanebevzaté Panně Marii klokotské začala už bohoslužbou ze svátku Panny Marie Nanebevzaté ve středu 15. srpna. Mši svatou v 17 hod sloužil P. Martin Sedloň OMI z klokotské komunity OMI.

1. srpnová sobota na Klokotech - P. David Mikluš, sekretář diecézního biskupa

4. 8. 2018 První srpnový víkend byl na Klokotech ve znamení hostů při našich bohoslužbách, kteří byli při sobotní večerní  a nedělní dopolední mši svaté byli hlavními celebranty. Hostem první soboty byl P. David Mikluš, sekretář českobudějovického sídelního biskupa.

Kdo přežije Klokoty 2018

4. 8. 2018 FOTOGALERIE  Na začátku celého tábora byly děti rozděleny do 5 skupin podle misijních barev. Díky rozdělení do skupin byly děti svým způsobem donuceny spolupracovat a to nejen při hrách, ale i v povinné pomoci např. v rovnání bot, hlídání papouška Evžena či utírání stolů po jídle.

1. červencová sobota na Klokotech - P. Petr Plášil, vikář v Prachaticích

7. 7. 2018   První červencová sobota na Klokotech: Hostem první červencové soboty byl P. Petr Plášil, současný vikář vikariátu Prachatice a farář z Prachatic. První sobota začal jako obvykle zpívanými „Klokotskými hodinkami“ v 16 hod.

Svátost biřmování, Klokoty - kostel Nanebevzetí Panny Marie

17. 6. 2018 Po roční přípravě s otcem Martinem Sedloňem se přiblížil náš den D. V neděli 17.6. nás 7 biřmovanců s napětím očekávalo příjezd českobudějovického biskupa Monsignora Vlastimila Kročila. Klokotská farnost se důkladně chystala na tuto krásnou slavnost, za což všem velmi děkujeme.

Diecézní pouť 2018 v Sušici

9. 6. 2018   Církevní rodina se sešla na diecézní pouti v Sušici. Pouť s tématem Církev naše rodina vyvrcholila sobotní mší na sušickém náměstí.

Boží tělo

3. 6. 2018 Svátek Těla a Krve Páně. Svátek Těla a Krve Páně – dříve se říkalo Boží Tělo  -  se dá říci, uzavírá období významných svátků a slavností od Svatého týdne až k tomuto dnu.  Tento eucharistický svátek má dlouholetou historii a býval vždy velkou slavností.

"První svaté přijímání" na Klokotech

27. 5. 2018 Fotogalerie ZDE. Klokoty, Autor: Petr Zrzavecký  
  1  2  3  4 ... 6  
Svatý stolec
Biskupství českobudějovické
Misionáři obláti
Katolická církev
Víra.cz
Charita ČR
Papežská misijní díla