Novinky / události

Ministerstvo zavádí roušky ve všech vnitřních prostorách po celé ČR

10. 9. 2020 Milí přátelé, opět nasazujeme roušky ve vnitřních prostorách a tedy i na všech bohoslužbách nezávise na počtu. Více ZDE:

1. sobota v září 2020 - P. ThLic. Martin Sedloň, OMI

5. 9. 2020 „Jak Bůh mluví k nevěřícím?“ zeptal se nás P. Martin na začátku. Hodně jsme přemýšleli, skoro se potili. Skrze bibli a jiné knihy, skrze lidi, proroky, skrze události...Vyposlechli jsme mnoho příběhů, citací známých lidí a svatých, jak lidé poznávají Pána.

Hlavní pouť k Panně Marii Klokotské

15. 8. 2020 Fotogalerie ZDE:

OČIMA MISIÍ - Zpravodaj oblátské rodiny a Oblátského misijního díla

10. 8. 2020 Zpravodaj 2020/1 ke stažení ZDE:   Obátské misijní dílo. Staňte se členy OMD, a podpoříte misie misionářů oblátů po celém světě.  Přihláška ZDE:                      

1. sobota v srpnu 2020 - P. Ing. Mgr. Pavel Němec, DiS

1. 8. 2020 Hostem první srpnové  soboty byl o.Pavel Němec, farář v nedaleké Jistebnici.V kázání mluvil k evangeliu o zázraku rozmnožení - proměnění chleba a ryb.Stejně i my máme čerpat moudrost pro svůj život z Božího slova a nechat sejím proměňovat.

Jsme v tom spolu NA JEDNÉ LODI!

28. 7. 2020 Nová oblátská misie v zimbabwském Maraire se pomalu zařizuje: vrtná studna s pumpou, solární panely, auto nebo možná jen kolo..., pomerančová plantáž... Těšíme se spolu s naším Karel-em!A s koroňáčem bojujeme dál... Díky moc vám všem!

1. sobota v červnu 2020 - P. Dr. THEOL. Cyril Havel CFSsS

6. 6. 2020 V sobotu dne 6. 6. 2020, v předvečer slavnosti Nejsvětější Trojice, se konala mše svatá na kterou byl pozván P.Dr.Theol.Cyril Havel, CFSsS, z píseckého vikariátu. V úvodu otec Havel řekl, že rád přijal pozvání a přijel na toto mariánské poutní místo.

Čtvrtý africký zpravodaj

1. 6. 2020 Čtvrtý africký zpravodaj od P. Karla Mece, OMI ze Zimbabwe.Ve formátu PDF ke stažení ZDE. Drazí přátelé, v příloze najdete dopis z dalekého jihu na ukrácení dlouhé chvíle v karanténě ;-)   Co se týče koronaviru, jsme v tom spolu na jedné lodi.

XI. ročník nepřetržitého růžence za oblátská povolání

28. 5. 2020 XI. ročník nepřetržitého růžence za oblátská povolání: Připojíte se k nám?Už pojedenácté se celý oblátský svět spojuje v modlitbě za nová oblátská povolání bratří a kněží. A už pojedenácté se mezi liturgickou slavností zakladatele misionářů oblátů sv.
1  2  3  4 ... 10  
Svatý stolec
Biskupství českobudějovické
Misionáři obláti
Katolická církev
Víra.cz
Charita ČR
Papežská misijní díla